Opis stanowiska pracy

Montaż maszyn i stanowisk zrobotyzowanych, a w szczególności:
- montaż zespołów maszynowych i konstrukcji nośnych
- montaż okablowania na maszynie
- prace ślusarskie (części maszyn)
- pomoc w obróbce wiórowej i spawaniu
- serwis maszyn

Збірка машин і робототехнічних позицій, зокрема:
- монтаж верстатів і опорних конструкцій
- встановлення кабелю на машині
- слюсарні роботи (частини машин)
- допомога в обробці і зварюванні
- обслуговування машини

Wymagania

- wykształcenie techniczne
- co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (np. dział utrzymania ruchu lub w firmie budującej maszyny)
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy),
- prawo jazdy kategorii B,
- gotowość do pracy na wyjazdach służbowych na terenie kraju i za granicą,

- технічна освіта
- принаймні один рік професійного досвіду на аналогічній посаді (наприклад, відділ технічного обслуговування або в машинобудівній компанії)
- можливість використання технічної документації машин (схеми),
- водійські права категорії В, (автомобіль)
- готовність працювати у відрядженні в країні та за кордоном,

Prezentacja firmy

Biuro Projektowe GAWIKO istnieje od roku 2000. <br/>Zajmujemy się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji