Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.

Montażysta słuchawek nagłownych

Warszawa, mazowieckie

Axtel Sp. z o.o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Praca w zespole produkcji przy montażu słuchawek nagłownych.

Wymagania:

  • Poczucie estetyki
  • Precyzja i dokładność w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport Benefit

Wymagania

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jesteśmy partnerem liczącym się na globalnym rynku teleinformatycznym. Naszym klientom... dostarczamy kompleksowe, profesjonalne, zintegrowane i zindywidualizowane rozwiązania. Oferujemy telefony, profesjonalne słuchawki nagłowne, rozwiązania IP, systemy telekonferencji, wideokonferencji, profesjonalne centrale telefoniczne, switche, serwery oraz aplikacje biznesowe Call/Contact Center. Współpracujemy z producentami sprzętu prestiżowych marek. Nasze rozwiązania oparte są na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz na badaniach prowadzanych w naszym centrum badawczo-rozwojowym. Dzielimy się naszą wiedzą. Uczestniczymy w targach i konferencjach branżowych. Cały czas się doskonalimy, aby technologia, którą dostarczamy naszym klientom była na najwyższym poziomie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca na produkcji , Praca Praca na magazynie