Montażysta słuchawek nagłownych

Axtel Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Axtel Sp. z o.o. Sp. K. od ponad 14 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.
Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą, która przyjmuje do swojego zespołu kreatywnych ludzi.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Od: Axtel Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca w zespole produkcji przy montażu słuchawek nagłownych.

Wymagania:

  • Poczucie estetyki
  • Precyzja i dokładność w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport Benefit

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.