Montażysta - Operator

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:
• Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą: pakowanie, montowanie, lutowanie, docinanie kabli
• Prowadzenie zapisów w dokumentacji produkcyjnej (zapisy pomiarów itp.)
• Bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń (czystość, stan techniczny)
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe techniczne
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Gotowości do podjęcia pracy trzyzmianowej
• Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
• Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki
• System pracy trzyzmianowej: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 06:00
• Pracę od pn. do pt. + soboty dla chętnych w razie potrzeby
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny - 504 756 846, 505564134

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.