Montażysta - Operator – Praca dla Pań i Panów !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie, montowanie i docinanie kabli oraz kontrola jakości produktu.

Oczekujemy jedynie:
• Zdolności manualnych i dobrego wzroku;
• Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym;.

Oferujemy:

• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w systemie zmianowym (pon-pt);
• Umowę o pracę, a po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie po stronie Klienta;
• 2-3 miesięczny okres wdrożenia w zakładzie w Pruszkowie;
• Stawkę godzinową;
• Bezpłatny transport na trasie Włocławek-Pruszków-Włocławek;
• Bezpłatny nocleg w Pruszkowie + 100 zł brutto premii za każdy dzień pracy w Pruszkowie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: PP/09/2017/BDG

Prezentacja firmy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Ade... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji