Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doswiadczonych montażystów okien i fasad aluminiowych . Praca w Dublinie i Limerick, Irlandia.
Zakwaterowanie zapewnione , (koszt mieszkania ok. 350 EUR ) .

Preferowane osoby które pracowały już w Irlandii( numer PPS i Safe Pass )

Umowa o pracę z irlandzką firmą.

Wymagania

Angielski mile widziany , choć nie jest konieczny.
Prawo jazdy kat. B
Brak nałogów .
W zwiazku z tym iż nasi montażysci mieszkają razem szukamy do ekipy osób spokojnych , kulturalnych i niekonfliktowych .

Prezentacja firmy

Patent Glass jest producentem stolarki okiennej .

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
53PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie