Montażysta mebli - stolarz

ABM S.A.

30-798 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ABM SA zatrudni montażystę mebli - stolarza w zakładzie produkcyjnym. Praca na linii produkcyjnej - przy montażu mebli skrzyniowych z płyty.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
- pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
- udogodnienia socjalne dla pracowników
- możliwość realizacji pasji sportowych w społecznościach firmowych

Wymagania

- doświadczenie w montażu mebli lub pracy jako stolarz,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność obsługi narzędzi stolarskich,

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji