Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

Montażysta mebli - stolarz

30-798 Kraków, małopolskie

ABM S.A.

Opis stanowiska pracy

Firma ABM SA zatrudni montażystę mebli - stolarza w zakładzie produkcyjnym. Praca na linii produkcyjnej - przy montażu mebli skrzyniowych z płyty.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
- pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
- udogodnienia socjalne dla pracowników
- możliwość realizacji pasji sportowych w społecznościach firmowych

Wymagania

- doświadczenie w montażu mebli lub pracy jako stolarz,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność obsługi narzędzi stolarskich,

Jesteśmy firmą z 25-letnią tradycją, liderem w swojej branży. Zatrudniamy ponad 100 osób.... Swoim pracownikom zapewniamy komfortowe warunki pracy w nowym budynku o wysokim standardzie. Nie jesteśmy korporacją, działamy według wewnętrznie ustalonych procedur i standardów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji