Montażysta mebli / monter / stolarz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • prace pomocnicze przy produkcji mebli w hali produkcyjnej,
  • załadunek mebli do busa i dowóz do klienta,
  • montaż mebli u klientów (wraz z montażem sprzętów AGD i przyłączy hydraulicznych) z wykorzystaniem elektronarzędzi.

Doświadczonym stolarzom / operatorom maszyn stolarskich możemy też zaproponować pracę stacjonarną tylko na hali produkcyjnej, bez wyjazdów do klientów.

Jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza albo innej związanej z montażem mebli lub wymagającej umiejętności technicznych,
  • masz wykształcenie zawodowe lub techniczne, mile widziane stolarskie lub technik technologii drewna,
  • obsługujesz elektronarzędzia,
  • masz prawo jazdy,

to mamy dla Ciebie ofertę pracy stałej bezpośrednio u naszego klienta!

Pracodawca zapewnia:

  • umowę o pracę stałą na pełen etat (zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy),
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania - wysoką podstawę i duże prowizje od zrealizowanych montaży oraz dodatki za ewentualne delegacje,
  • szkolenia techniczne,
  • stabilną pracę w zgranym, sympatycznym zespole.

Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta.

Numer referencyjny:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.