Montażysta Konstrukcji Szklanych

Glass Vision Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Celem pracy będzie realizacja projektów związanych z montażem szeroko rozumianych konstrukcji szklanych wykorzystywanych w budownictwie i architekturze. Większość projektów/montażów realizowanych jest w okolicach Warszawy i województwa mazowieckiego.

W zależności od zaangażowania i jakości świadczonych usług kandydat będzie miał możliwość rozwoju i awansu na stanowisko kierownicze. Szukamy osoby, z którą chcemy budować stałą i długotrwałą współpracę opartą na rozwoju i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji.

Do obowiązków osoby będzie należało:

• Dokonywanie pomiarów związanych z robotami montażowymi u klientów firmy
• Wykonywanie prac montażowych oraz podstawowych prac remontowo–budowlanych
• Weryfikacja i sprawdzanie poprawności z rysunkami technicznymi
• Konsultacja różnych rozwiązań z podwykonawcami i innymi ekipami współpracującymi
• Współpraca z biurem realizacji i biurem handlowym firmy
• Ustalanie, nadzór i dbałość o poprawność harmonogramu prac montażowych
• Ocena, weryfikacja ceny i kosztów materiałów i dobór materiałów używanych do prac,
• Kontakt i komunikacja techniczna z architektami w zakresie wykonywanych montaży

Oferujemy!:

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!
• Stałą współpracę!
• Rozwój zawodowy w młodym zespole!
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Naukę i zdobywanie doświadczenia zawodowego
• Dużo samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
• Możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
• Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach z zakresu budownictwa i architektury

Wymagania

• Umiejętność montażu konstrukcji szklanych, lekkich konstrukcji aluminiowych oraz ślusarki okienno–drzwiowej
• Umiejętność wykonywania prac remontowo–budowlanych związanych ze szkłem i aluminium
• Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji teczniczno–budowlanych
• Współpraca z inni ekipami, podwykonawcami
• Umiejętność wyceny prac montażowych
• Wysoka jakość , pracowitość, dostępność,
• Zdolności techniczne i manualne
• Doświadczenie w montażach
• Gotowość pracy w nielimitowanym czasie pracy
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Glass Vision to firma, którą tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie