Montażysta/ka

Trenkwalder

Sosnowiec, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Obowiązki:
  • praca przy montażu drobnych elementów (gniazdka, przełączniki, bezpieczniki),
  • komfortowe warunki pracy (praca siedząca, czysta, klimatyzowana hala).

Wymagania:
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • brak problemów z dojazdem na ul. Innowacyjną w Sosnowcu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane zdolności manualne,
  • zatrudniamy osoby również bez doświadczenia.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię miesięczną,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę naszego klienta po przepracowaniu 1000 h (ok. 6-7 miesięcy),
  • pracę od poniedziałku do piątku (soboty 100% płatne lub do odbioru),
  • możliwość zobaczenia zakładu przed podjęciem pracy,
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
  • możliwość wykupienia pakietu sportowego Medicover Sport, opieki zdrowotnej Allianz,
  • lekarz zakładowy - 2 razy w tygodniu,
  • tydzień zdrowia (badania lekarskie, wykłady, prelekcje)
  • system poleceń pracowniczych - bonus nawet do 500 zł,
  • USG piersi dla pań,
  • jesienne szczepienie przeciw grypie,
  • dofinansowanie do kawy/kanapek,
  • liczne imprezy integracyjne,
  • obóz językowy dla dzieci,
  • dostęp do fizjoterapeuty (po 7 miesiącach pracy),
  • dostęp do lekarzy 4 specjalizacji: endokrynolog, kardiolog, ortopeda, neurolog (po 7miesiącach pracy),
  • nagrody jubileuszowe (po przepracowanych 5 latach 50% wynagrodzenia, po 10 latach 100% wynagrodzenia).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy