Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) poszukuje dla Naszego klienta pracowników na dział montażu lub na dział obsługi urządzeń produkcyjnych.

Praca w renomowanym zakładzie produkcyjnym znajdującym się na terenie Piaseczna.

Montażysta/ka

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

Dział montażu:

-Praca manualna, siedząca

- Łączenie plastikowych elementów np. zapięć do nart

Oczekujemy:

-zdolności manualnych

-dokładności

Dział obsługi maszyn- wtryskarek:

-kontrola jakości wyrobów wychodzących z maszyn

-kontrola maszyn czy nie ma jakiegoś wycieku

-pakowanie wyrobów wychodzących w kartony

-praca typowa stojąca

Oczekujemy:

-sprawności fizycznej

Oferujemy:

- bardzo dobrą atmosferę pracę oraz pracę w zgranym zespole

- Umowę o Pracę Tymczasową

- stabilne zatrudnienie, płatny urlop, płatne zwolnienie lekarskie

- realna szansa rozwoju

- praca w systemie trzy zmianowym (6:00, 14:00, 22:00) bez nadgodzin

- wolne weekendy

- Terminowe wypłaty

- Ubezpieczenie najbliższych członków rodziny

-Możliwość korzystania z LuxMed lub Multisport na korzystnych warunkach

Na spotkaniu rekrutacyjnym oprowadzamy kandydatów po zakładzie produkcyjnym aby każdy mógł zobaczyć jak wygląda praca

Transport na trasie Góra Kalwaria-Piaseczno-Góra Kalwaria na preferencyjnych warunkach.

Proszę o wysłanie sms o treści PIASECZNO pod numer 501-872-032

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.