Work Solutions Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia Work Solutions (Certyfikat 3174) specjalizująca się w obsłudze zakładów prefabrykacji poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:

MONTAŻYSTA FORM

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres Zadań:

  • Dozbrajanie form prefabrykowanych i montaż akcesoriów zgodnie z dokumentacją techniczną,

Wymagania

  • Doświadczenie na prefabrykacji żelbetowej min. 2 rok
  • Umiejętność montażu form prefabrykowanych (dozbrajania, montaż akcesoriów, zamykanie form)
  • Umiejętność czytania rysunku szalunkowego i zbrojarskiego
  • Umiejętność posługiwania się młotkiem ciesielskim i cęgami zbrojarskimi

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Elastyczny System pracy w oparciu o bank godzin i odbiór dnia wolnego płatnego. Pełna ewidencja czasu pracy.
  • Wynagrodzenie: 13 EUR/H, nadgodziny z dodatkiem 25%, dodatki do pory nocnej 25%, premie wakacyjne, świąteczne i
  • stażowe, inne dodatki przewidziane w niemieckich układach zbiorowych pracy iGZ-DGB
  • Partycypacja w kosztach prowadzenia podwójnego gospodarstwa domowego w wysokości od 150-300 EUR/ miesiąc
  • Gwarancja zwrotu odprowadzanego przez Pracodawcę podatku niemieckiego zgodnie z przepisami niemieckimi
  • Dwujęzyczna umowa, pełne wsparcie Koordynatora w zakresie językowym i organizacji logistyki