Work Solutions Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia Work Solutions (Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, lidera z branży prefabrykacji żelbetowej osoby na stanowisko:

MONTAŻYSTA FORM

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres Zadań:

Montaż form prefabrykowanych zgodnie z dokumentacją techniczną - dozbrajanie formy, montaż akcesoriów, zamykanie formy

Wymagania

  • Umiejętność montażu form prefabrykowanych oraz praktyczna znajomość prefabrykacji elementów betonowych
  • Umiejętność czytania rysunku szalunkowego

Mile widziane

  • Doświadczenie na prefabrykacji na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z pełnymi świadczeniami
  • Elastyczny System pracy oparty na niemieckich układach zbiorowych iGZ-DGB i pełna elektroniczna ewidencja czasu pracy, bank godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wypłata nadgodzin z dodatkiem 25%, dodatki do pory nocnej 25%,
  • Dodatki urlopowe i świąteczne (wypłacane w czerwcu i listopadzie), dodatki stażowe
  • Dofinansowanie pieniężne na zjazdy do Polski