Montażysta - aplikator reklam

Agencja Miro

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Działamy na rynku nieprzerwalnie od ponad 22 lat.

Świadczymy kompleksowe usługi dla firm związane z reklamą, w tym m.in.: oklejanie samochodów i autobusów, produkcję oraz montaż reklam i oznakowania, aplikację folii, banerów, tablic, itp.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika do produkcji i montażu, odpowiedzialnego za:

  • obróbkę i przygotowanie elementów reklam w pracowni (wyklejanie, docinanie, malowanie, podstawowe obróbki ślusarskie)
  • montaż reklam i oznakowania poza siedzibą firmy - w terenie, w garażu, u klienta
  • bieżące prace związane z utrzymaniem firmy i rozwojem zaplecza produkcyjnego

Oferujemy:

  • działanie w zespole
  • urozmaiconą pracę rozwijającą w wielu płaszczyznach - każde zlecenie to nowe wyzwanie
  • szkolenia stanowiskowe i pomoc w opanowaniu zagadnień branżowych
  • umowę na pełny etat
  • pracę na jedną zmianę
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • dogodną lokalizację firmy - łatwy dojazd
  • przyjazną atmosferę

Szukamy osoby:

  • komunikatywnej i dobrze zorganizowanej,
  • otwartej na naukę i rozwój,
  • pozytywnie podchodzącej do rozwiązywania problemów,
  • potrafiącej pracować samodzielnie.

Atutem jest doświadczenie w branży reklamowej lub powiązanej (plastyczne, techniczne, budowlane itp.).

Wymagania:

  • Zdolność do pracy na wysokości (drabina, rusztowanie, podnośnik).
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Agencja MIRO działa na rynku od ponad 22 lat. <br/> <br/>Świadczymy komp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne