Montaż słupów elektrycznych - BELGIA

Work Service Express

Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

Miejsce pracy: BELGIA

Poszukujemy doświadczonych ELEKTRYKÓW

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki:
• Montaż słupów elektrycznych
• Przewożenie niezbędnych do pracy materiałów

Wymagania:
• Uprawnienia SEP
• Znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego na poziomie co najmniej dobrym (B2) - WARUNEK KONIECZNY
• Prawo jazdy kat. C, lub C+E
• Chęć nauki języka niderlandzkiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie - 14,50 euro/h
• Zakwaterowanie
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat
• Możliwe NADGODZINY
• Kurs języka niderlandzkiego na miejscu
• STABILNE zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego - jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt!
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika
• Opiekę koordynatora
• Opiekę rzecznika pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!