Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Montaż podzespołów- Team Leader

21258 Heidenau, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla klienta zagranicznego poszukujemy zainteresowanych osób na stanowisko Team Leadera przy montażu podzespołów elektronicznych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe czynności montażowe podzespołów elektronicznych zgodnie z dokumentacją.

Do wykonywanych zadań będzie należało:
- montaż podzespołów elektronicznych
- pomoc przy wdrożeniu nowych osób

Oferujemy:
- umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
- atrakcyjną stawkę godzinową
- comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
- możliwość dłuższej współpracy
- bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu

Wymagania

Oczekujemy od kandydata:
- doświadczenie w branży montażowej/produkcji seryjnej
- wykształcenie mechaniczne lub elektroniczne- mile widziane
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie na stanowisku team leadera

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
13.000,00 zł - 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis