MONTAŻ PODZESPOŁÓW SAMOCHODOWYCH / PRACA TAKŻE DLA PAR

Cosmoworker

Czechy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szkolenie przygotowawcze i rozpoczęcie pracy zawsze we wtorki i czwartki.

Mile widziane pary i grupy pracowników.

Praca długoterminowa.

Gwarantowane 160 godzin w miesiącu.

Możliwość znacznej liczby nadgodzin.

Praca w systemie 8-godzinnym 3-zmianowym lub 12-godzinnym 2-zmianowym

Stawka 2 920 zł (18.000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia).

Przy dużej ilości nadgodzin możliwe zarobki nawet do 4 900zł.

Premie za wydajność pracy do 6.000,- Kč/miesiąc, dodatki.

Doświadczenie i znajomość języka czeskiego mile widziana.

Bezpłatne zakwaterowanie w niezłym standardzie, w tym możliwość zakwaterowania w prywatnych mieszkaniach po 3 miesiącach pracy.

Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.

Terminy wyjazdów do ustalenia.

Lokalizacja: Morawy, okolice Ostravy.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.

Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • montaż różnych podzespołów samochodowych, takich jak mechatroniczne systemy sterowania drzwi, siedzeń oraz elektrycznych silniczków wspomagających,
  • praca na linii produkcyjnej, wymienne stanowiska pracy,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawka 2 920 zł (18.000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia). Przy dużej ilości nadgodzin możliwe zarobki nawet do 4 900zł,
  • dodatki za pracę w nocy, w soboty, niedziele i święta,
  • premie za wydajność pracy do 6.000,- Kč/miesiąc, dodatki,
  • odzież roboczą,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, zmiany 8-godzinne lub 2-zmianowym zmiany 12-godzinne,
  • dużą liczbę nadgodzin,
  • w pierwszym dniu zatrudnienia pełnopłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Prezentacja firmy

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtraf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne