MONTAŻ PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH / PRACA TAKŻE DLA PAR

Cosmoworker

Morawy, okolice Brno, Czechy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szkolenie przygotowawcze i rozpoczęcie pracy zawsze w poniedziałki.

Mile widziane pary i grupy pracowników.

Praca długoterminowa.

Gwarantowane 165 godzin w miesiącu.

Możliwość nadgodzin.

Stawka ok 2 750 - 3 910 zł (17.000 - 24.200 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin.

Premie uznaniowe 2 500 Kč - 2 razy w roku,

Doświadczenie i znajomość języka mile widziane.

Bezpłatne zakwaterowanie.

Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.

Terminy wyjazdów do ustalenia.

Lokalizacja: Morawy, okolice Brna

Opis stanowiska:

  • montaż kabli i złączy do części samochodowych w czystym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka, angielskiego lub czeskiego,
  • zdolność do rozróżniania kolorów - wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Czech i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę około 2 750 - 3 910 zł (17.000 - 24.200 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin,
  • premie uznaniowe 2 500 Kč - 2 razy w roku,
  • praca w systemie 2-zmianowym 06.00 - 18.00 i 18.00 - 06.00 (zmiany 12-godzinne),
  • możliwe nadgodziny (łącznie w miesiącu max 230h),
  • w pierwszym dniu zatrudnienia pełnopłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • zwrot kosztów dojazdu z Polski do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
  • bezpłatny ciepły posiłek w ciągu dnia.

Prezentacja firmy

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtraf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne