Montaż kabli światłowodowych

Work Service S.A.

Łódź, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łódź

MIEJSCE PRACY-STRYKÓW (BEZPŁATNY TRANSPORT)

Obowiązki:

• obróbka kabli, montaż drobnych elementów
• pakowanie wyrobu gotowego, kontrola jakości
• przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

• sumienność i dokładność
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w soboty
• dobry wzrok (możliwość pracy w okularach korekcyjnych)
• zdolności manualne (praca przy drobnych elementach)

Oferujemy:

• BEZPŁATNY TRANSPORT DO / Z MIEJSCA PRACY:
Łódź (Chojny / Dąbrowa / Radogoszcz / Teofilów / Bałuty / Retkinia / Śródmieście),
Stryków, Łowicz, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Głowno, Krępa, Łyszkowice, Dmosin, Domaniewice, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Koluszki
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
• lekką pracę, głównie w pozycji siedzącej, niewymagającej dużego wysiłku fizycznego
• pracę w systemie 3-zmianowym
• stawkę godzinowa w wysokości: 15,40 zł brutto/h za pracę w dzień i oraz + 4 zł brutto/h za pracę w nocy
• premię miesięczną 10%, premię roczną
• możliwość wyrabiania nadgodzin dodatkowo płatnych +50%
• dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
• stałą opiekę koordynatora
• konkursy i dodatkowe bonusy za polecenia pracownika
• możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń medycznych, karty MULTISPORT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.