MONTAŻ - 1 zmiana (8:00-16:00)

During Polska Sp. z o. o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta działającego m.in w sektorze produkcji części hydraulicznych oraz elementów ze stali poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTAŻ ZŁĄCZEK - PAKOWANIE

Obowiązki:
- montaż złączek i części hydraulicznych
- pakowanie
- proste czynności produkcyjne

Praca w systemie 1 zmianowym w godz. 8:00-16:00, poniedziałek - piątek

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- stabilność zatrudnienia - poszukujemy pracowników do dłuższej współpracy
- wynagrodzenie podstawowe 3010 zł brutto miesięcznie
- premię miesięczną 220 zł brutto
- premię frekwencyjną 100 zł brutto
- kartę lunchową; około 120 brutto
- dodatki z tytułu umowy o pracę
- premię za polecenie pracownika do pracy - 1250 zł brutto
- możliwość zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji

Prosimy o załączenie klauzuli:

Informujemy iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim dyspozycyjności do pracy, zdolności manualnych oraz zaangażowania w wykonywaniu obowiązków.

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 010PLN - 3 470PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji