Monitoring Jakości Rozmów z językiem portugalskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1115883

Dla naszego klienta, globalnego dostawcy kompleksowych rozwiązań i usług IT z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osób na stanowisko Monitoring Jakości Rozmów z językiem portugalskim.

Opis stanowiska:

  • Słuchanie i monitorowanie połączeń, e-maili oraz interakcji czatu ze względu na wrażenia klienta zgodnie z określonymi zasadami, progami i procedurami.
  • Opracowywanie, dostosowywanie, wdrażanie, mierzenie i raportowanie ocen jakości klienta w całej Europie oraz przekazywanie informacji zwrotnych i raportowanie do kierownika zespołu.
  • Wspieranie kultury spotykanie się i przekraczania wysokiej jakości wyników satysfakcji klienta.
  • Identyfikacja obszarów poprawy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka portugalskiego (B2/C1).
  • Znajomość języka hiszpańskiego (B1).
  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2).
  • Mile widziane doświadczenie w Customer Service.
  • Doświadczenie w Quality Assurance będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland