Moner konstrukcji stalowych

P.P.U.H. Comstal

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się branżą stalową pilnie zatrudni monterów konstrukcji stalowych , zbiorników i urządzeń energetycznych. Praca na terenie kraju, w zakładzie produkcyjnym w Dąbrowie Górniczej lub na budowach. Praca związana ze montażem elekemntów stalowych, zbiorników, itp.Szukamy pracowników stałych, znających się na rzeczy. Bez nałogowych. .
Minimalne doświadczenie w wykonywanym zawodzie 5 lat
Szukamy osób:
- odpowiedzialnych
- nastawionych na wspólne dobro firmy
- osób rozwijających się
Oferujemy Umowę o pracę na czas nieokreślony.
- Warunkiem zatrudnienia jest dobra albo bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego.

Wymagania

Prezentacja firmy

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?<br/>1. Projektujemy konstrukcje stalowe, zbio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji