Opis stanowiska pracy

Lubimy, gdy nasi pracownicy mają ambitne cele. A jak jest w Twoim przypadku? Czy jesteś gotów rozwijać się podejmując nowe wyzwania? My w MAHLE jesteśmy jednym z trzech czołowych światowych dostawców w branży motoryzacyjnej w obszarach komponentów silnikowych, filtracji, elektryki/mechatroniki i zarządzania termicznego. Zatrudniając około 77 000 pracowników w ponad 170 zakładach produkcyjnych oraz dysponując szesnastoma wielkimi centrami badawczo-rozwojowymi dążymy do tego, aby w pełni zadowolić naszego klienta. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące już technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy. Przyczyniamy się także do poprawy klimatu poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz zmniejszenie zużycia paliwa w co drugim pojeździe na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Moderator FMEA

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Czy chciałbyś podjąć się szczególnie odpowiedzialnych zadań?

  • Moderowanie przeglądów FMEA
  • Wspieranie zespołu projektowego w zakresie tworzenia i prezentowania FMEA
  • Koordynowanie terminów związanych z gotowością FMEA
  • Wspieranie aktualizacji bazowych FMEA

Pochwal się nam swoimi umiejętnościami - zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi.

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień FMEA
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie m.in. ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz kosztów nauki)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona pracowników firmy MAHLE Behr, prześlij swoją aplikacje klikając w przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

MAHLE to jeden z największych światowych dostawców w branży motor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta, Praca Inne