Modelarz form i narzędzi

Skawina (okolice Kraków, Myślenice, Wieliczka, Wadowice, Trzebinia), małopolskie

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. - należy do grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina

Twoją rolą będzie praca w obszarze produkcji w dziale form i narzędzi, polegająca na przygotowaniu form i narzędzi dla pracowników produkcji, służących do wyrobu materiałów ogniotrwałych (różnego rodzaju kształtek)

  • Nasi Pracownicy cenią nas za:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- godziny nadliczbowe extra płatne 100%

- nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe

- system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy

- dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną

- kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje

- pakiety socjalne

- pyszny gorący posiłek

Wymagania

  •  Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

- posiadasz wykształcenie minimum zawodowe

- masz umiejętność czytania rysunku technicznego

- obsługujesz komputer

- obsługujesz narzędzia pomiarowe

- jesteś sumienny

- posiadasz umiejętność pracy w zespole

- posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu

- jesteś otwarty na pracę na zmian

Mile widziane jest doświadczenie w pracach ślusarskich oraz w pracy z narzędziami  - szlifierki, wiertarki;

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w tej rekrutacji - nie wahaj się! Wyślij CV!

Zapraszamy do aplikowania i dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jak wygląda praca u nas? Odwiedź www.poznajmysie-vesuvius.pl

Firma Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o. należy do grupy Vesuvius – światowego... lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.520,00 zł - 3.520,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
za pracę w godzinach nocnych/nadliczbowych i premia kwartalna
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji