MOBILNY TECHNIK SERWISU

Haulotte Polska Sp. z o.o.

Janki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania to naprawy i przeglądy maszyn zlokalizowanych w Polsce i za granicą oraz wsparcie techniczne dla klientów.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie techniczne: elektromechanik, mechanik, elektronik.
Znajomość języka angielskiego.
Praktyczna wiedza z zakresu napędów i układów hydraulicznych.
Dyspozycyjność – praca w terenie.
Prawo jazdy minimum kat. B i min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami.
Gotowość do pracy fizycznej, napraw w trudnych warunkach atmosferycznych na placach budów.

Niezbędne umiejętności:

Rozumienie schematów elektrycznych, hydraulicznych i rysunków technicznych.
Korzystanie z narzędzi diagnostycznych, mierników elektrycznych, testerów, itp.
Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Cechy pożądane:

Solidność i dokładność.
Chęć uczenia się nowych rzeczy.
Umiejętność samodzielnej pracy – naprawy maszyn w terenie.
Dociekliwość i ciekawość podczas analizowania problemów technicznych.
Dobra samoorganizacja.

Prezentacja firmy

Haulotte Polska, filia francuskiej grupy Haulotte Group, europejskiego p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna