Mobilny technik obsługi technicznej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0018760
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Praca moblina w obiektach zlokalizowanych Warszawy i bezpośrednich okolicach;
  • Ocena stanu technicznego urządzeń i instalacji budynkowcyh;
  • Interwencyjne usuwanie awarii i usterek;
  • Przeglądy i działania pewencyjne;
  • Dbałość o zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i satysfakcję klientów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne;
  • Doświadczenie przy obsłudze instalacji budynkowych;
  • Wiedza z zakresu obsługi technicznej budynków;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i elastyczność w działaniui;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E grupa I do 1 kV;
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Umowę o pracę;
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.