Mobilny Technik/ Lider obiektu - tylko jedna zmiana!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Słubice, lubuskie

Miejsce pracy: Słubice

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Mobilny Technik/ Lider obiektu

lokalizacja: 4 dni Słubice, 1 dzień Świebodzin

Szukasz stabilnej pracy?

Nie lubisz monotonnego zakresów obowiązków?

Chcesz dobrze zarobić?

Ta oferta jest z pewnością dla Ciebie!

Zadania na tym stanowisku to:
  • diagnostyka, przeglądy, konserwacje, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji
  • zapewnienie utrzymania pełnej sprawności obiektu.
  • praca ma charakter mobilny (4 dni Słubice, 1 dzień Świebodzin)

Świetnie, jeśli dysponujesz:
  •  Uprawnieniami SEP Gr I, Gr II, Gr III
  •  Prawem jazdy kat. B
  •  Doświadczeniem w obszarach: elektryka, wentylacja i klimatyzacja
  • wykształceniem min. techniczne, zawodowe: elektryczne lub pokrewne,
  • doświadczeniem ponad rok z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji (branża elektryczna, wentylacja i klimatyzacja)

W zamian otrzymasz:
  • umowę o pracę
  • pracę na 1 zmianę (8-16), pon-pt
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczna,
  • możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport,
  • premie roczne
  • samochód służbowy, komputer, telefon.

Więcej informacji pod nr: 506 561 604 lub 506 561 876

Nie zwlekaj aplikuj!

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Samochód Służbowy
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy