Mobilny tajemniczy klient

InterKadra Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, ale w sklepie wciąż pytają Cię o dowód… mamy dla Ciebie stanowisko!

Zakres obowiązków:

  • badanie obsługi klienta jako tajemniczy klient w wyznaczonych lokalizacjach
  • weryfikacja przestrzegania przepisów związanych ze sprzedażą wyrobów nikotynowych
  • raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej)
  • nawiązywanie przyjaznych relacji z obsługą odwiedzanych punktów i pozytywne reprezentowanie firmy.

Mamy do zaoferowania:

  • dynamiczne wejście w dziedzinę badań rynkowych
  • ambitną pracę z markowymi produktami branży nikotynowej
  • zatrudnienie od zaraz w formie umowy zlecenia
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy, również uczestniczenia przy innych projektach znanych firm z branży FMCG
  • auto służbowe już od dnia szkolenia.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność pracy na pełen etat
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość podjęcia pracy mobilnej na terenie kilku województw, również chęć brania udziału w delegacjach służbowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 900PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta