MOBILNY SZKOLENIOWIEC KOSMETYCZNY

Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

cała Polska, łódzkie

Producent i dystrybutor kosmetyków poszukuje na teren Polski:

(kosmetyka profesjonalna)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń kosmetycznych głównie z zabiegów na twarz w salonach kosmetycznych, obiektach SPA,
  • Organizowanie seminariów, konferencji, kongresów kosmetycznych,
  • Prowadzenie wykładów w szkołach kosmetycznych,
  • Organizowanie pokazów kosmetycznych w salonach,
  • Prowadzenie badań skóry ze sprzedażą produktów,
  • Prowadzenie wykładów podczas targów kosmetycznych w Polsce,
  • Udział w targach kosmetycznych i innych imprezach kosmetycznych,
  • Wysokie umiejętności przygotowywania prezentacji pod pokazy kosmetyczne,
  • Rozwijanie marki z entuzjazmem i zaangażowaniem,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy,
  • Bardzo wysokie umiejętności organizacyjne ( praca w terenie).

Wymagania:

  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia - WARUNEK KONIECZNY
  • Wykształcenie wyższe – tytuł kosmetolog
  • Minimum 3 lata pracy w zawodzie
  • Mile widziani dawni i obecni szkoleniowcy innych marek kosmetycznych, szczególnie z sektora kosmetyki profesjonalnej
  • Dobra znajomość branży,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację,
  • Gotowość do ciągłych wyjazdów. Wysokie umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Duże wsparcie firmy przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Cykliczne szkolenia
  • Atrakcyjne warunki wynagradzanie ( progresywny system wynagradzania system premiowy)
  • Szkolenia i rozwój współpracy
  • Wdrażanie swoich kreatywnych pomysłów
  • Samochód służbowy, tablet i inne narzędzia niezbędne w pracy

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk: