Mobilny Specjalista Techniczno-Handlowy

ANDEL Polska Sp. z o.o.

31-476 Kraków, małopolskie

Firma Andel Polska Sp. z o.o. lider na rynku polskim świadczący kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, dostawca innowacyjnych rozwiązań dla sektora energetycznego, kolejnictwa, kopalnictwa i pozostałych gałęzi przemysłu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: 31-476 Kraków Obszar działania: cała Polska

ANDEL Polska Sp. z o.o poszukuje pracownika na stanowisko Mobilny Specjalista Techniczno-Handlowy (Systemy niskoprądowe / bezpieczeństwa / automatyki przemysłowej).

Opis stanowiska

• Wyszukiwanie potencjalnych klientów
• Nawiązywanie kontaktu telefonicznego z osobami decyzyjnymi
• Organizacja spotkań projektowych
• Prezentacja systemów na spotkaniach
• Budowanie stałych relacji biznesowych z klientami i partnerami biznesowymi

Oferujemy

• Szkolenia przygotowawcze
• Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
• Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód itp.
• Benefity w postaci kart sportowych

• Doświadczenie w branży technologicznej
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów pakietu MS Office
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.