Mobilny serwisant rowerowy

Warszawa, mazowieckie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Serwisowanie rowerów miejskich Veturilo na terenie miasta Warszawa
  • Współpraca z innymi obszarami firmy, w tym w szczególności Działem Dyspozytorów
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji
  • Obsługa systemu informatycznego wspierającego pracę dyspozytora
  • Raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu MS Excel i MS Outlook
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość topografii Warszawy.

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnieniew sezonie rowerowym (trwającym do 30.11) w oparciu
    o umowę o pracę
  • Udział w realizacji interesujących projektów
  • Elastyczny grafik
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
do 30.11.2019
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Obsługa klienta