Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy działającej w branży IT/ telekomunikacyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko :
Mobilny Serwisant/Instalator.

Poszukujemy kandydatów, którzy:

-Posiadają wykształcenie techniczne
-Są dyspozycyjni i zdyscyplinowani
-Posiadają własny samochód oraz prawo jazdy kat. B
-Są samodzielni, potrafią organizować własny czas pracy
-Biegle posługują się komputerem oraz posiadają co najmniej podstawową wiedzę z zakresu sieci WLAN i LAN
-Chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności
-Poszukujemy osób komunikatywnych, aktywnie podejmujących inicjatywę

Na stanowisku Mobilny Serwisant/Instalator wymagany jest dobry stan zdrowia oraz brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

Oferujemy:

-Ciekawą, rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji ( na rynku od ponad 20 lat)
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające osiągane wyniki
-szkolenie w zakresie niezbędnym do podjęcia pracy na ww. stanowisku
-możliwość rozwoju zawodowego

Główne zadania na wymienionym stanowisku:

-praca w terenie, praca u Klienta
-wykonywanie prac instalacyjnych i serwisowych,  również na wysokościach
-wykonywanie prac związanych z przyłączaniem nowych Klientów do sieci

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wymagania

- własny samochód, prawo jazdy kat.B
- brak przeciwwskazań do prac na wysokosciach
- uzdolnienia techniczne

Prezentacja firmy

Telekomunikacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis