Mobilny pracownik ds. zarządzania sprzętem chłodniczym Coca-Cola

W.T.S. Work Temp Service

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

DO ZADAŃ NA OFEROWANYM STANOWISKU NALEŻY

Inwentaryzacja sprzętu chłodniczego dla firmy Coca-Cola w punktach sprzedaży na podlegającym obszarze OLSZTYNA oraz raportowanie wyników pracy.

PROPONUJEMY

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę dla znanej, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, iPAD)
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

JESTEŚ OSOBĄ IDEALNĄ NA TO STANOWISKO, JEŻELI:

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz auto
  • Dobrze czujesz się w pracy mobilnej, w terenie, na rynku, a siedzenie za biurkiem to nie dla Ciebie.
  • Cechuje Cię sumienność, umiejętność dobrej organizacji pracy oraz samodzielność w działaniu
  • Jesteś gotowa/-wy do wyjazdów poza miejsce zamieszkania
  • Potrafisz obsługiwać komputer (Ms Office) w stopniu dobrym
  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku audytora, tajemniczego klienta, przedstawiciela handlowego lub merchandisera, co stanowić będzie niezaprzeczalny atut

Prezentacja firmy

APT W.T.S (wpis do rejestru nr 4486)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości