Opis stanowiska pracy

Oferta pracy na stanowisko Mobilnego Inżyniera Sprzedaży dotyczy regionów:
1. Wrocław
2. Koszalin
3. Katowice.
Obowiązki:
Doradztwo, sprzedaż, promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy,
Nawiązywanie i utrzymanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku Spółki,
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zamówień na podległym terenie,
Systematyczne raportowanie swojej pracy.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań, szkolenia i niezbedne narzędzia do wykonywania ww.pracy.

Wymagania

Znajomość elementów pneumatyki siłowej i hydrauliki automatyzacji produkcji,
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” S.A. w Kielcach powstało w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia regulaminowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi