Mobilny Doradca ds. kredytów dla firm i osób fizycznych

Sales Force Group

Warszawa, 02-673, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do nowego projektu poszukujemy Mobilnych Doradców.

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie klientów indywidualnych , oraz małych firm na terenie woj mazowieckiego
Realizacja założonych planów sprzedażowych
Koordynowanie działań związanych z obsługą klienta
Raportowanie wyników codziennej pracy bezpośredniemu przełożonemu
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania:

Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w segmencie D2D lub B2B - warunek konieczny
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
Wytrwałość i zaangażowanie w dążeniu do celu
Dyspozycyjność

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym i nastawionym na sukces zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy przez pierwsze 3 miesiące .
Po okresie próbnym oferujemy stabilną podstawę i solidną prowizję .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Warszawie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi