Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś:

- komunikatywną, otwartą na ludzi i możliwości osobą;
- kreatywny i samodzielny w swoich działaniach;
- osobą mającą bardzo dobry kontakt z potencjalnymi Klientami;
- zdecydowanym i zdeterminowanym na sukces człowiekiem.

Jeżeli chciałbyś:

- współpracować pod skrzydłami Międzynarodowej Kancelarii bez rygorów i wyłącznie na partnerskich zasadach;
- pracować tak naprawdę wtedy, kiedy Ty chcesz wtedy, kiedy Ty masz na to czas i chęci;
- uzyskiwać wysokie ryczałty oraz wysokie prowizję od zleconych spraw i obsłużonych Klientów;
- reprezentować Międzynarodowa Kancelarię;
- mieć bardzo dobrą, sprawdzoną gamę produktów do zaoferowania Klientowi;
- mieć szacunek w społeczeństwie;
- pomagać ludziom i zarabiać pieniądze;
- zostać Asystentem, Przedstawicielem, Specjalistą lub Doradcą Klienta w Dziale Prawnym Kancelarii w terenie, w swojej społeczności, regionie.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie średnie (mile widziane wyższe ze specjalizacją prawo, ubezpieczenia, finanse, administracja lub student prawa);
- samodyscyplina;
- bardzo dobra organizacja pracy własnej;
- komunikatywność, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista;
- podstawowa wiedza o ubezpieczeniach i likwidacji szkód osobowych;
- łatwość nawiązywania relacji i umiejętność ich utrzymania;
- doświadczenie we współpracy z menedżerami wyższego szczebla;
- profesjonalizm w podejściu do powierzanych zadań, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i pracy w zespole;
- umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów;
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań, jak również chęć stałego poszerzania zdobytej wiedzy;
- rozwinięte umiejętności analityczne i kreatywność;
- sumienność, dokładność, rzetelność;
- biegła obsługa programów MS Office,
- mile widzialne posiadanie własnej działalności gospodarczej bądź chęć jej założenia;
- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko, dające możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia;
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez realny wpływ na kreowanie wizji i strategii Kancelarii;
- pracę przy ciekawych i wymagających projektach;
- pracę zarówno z Klientem indywidualnym jak również instytucjonalnym i podmiotami prawa handlowego;
- atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganego wolumenu sprzedażowego;
- możliwość realizacji ambicji zawodowych;
- partnerstwo biznesowe;
- system motywacyjny uzależniony od efektów współpracy;
- programy motywacyjne;
- profesjonalne pakiety szkoleń zarówno przygotowujące go współpracy jak również cyklicznie podnoszące kwalifikacje zawodowe współpracowników;
- stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub agencyjną.

Dla wybijających się współpracowników i partnerów realizujących wspólne założenie i plany oferujemy możliwość utworzenia filii Kancelarii w regionie prowadzonej działalności, kontrakt menadżerski i in.

Prezentacja firmy

Kancelaria Klonowski świadczy wszechstronne usługi prawne, zarówno w zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi