Power Media

Mobile Tester

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Na potrzeby rozwijającego się software house’u z Wrocławia poszukujemy testera do projektu tworzącego aplikację mobilną na iOS i Android. Praca w Scrumie i możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów.

Zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w życiu zespołu (spotkania scrum'owe z zespołem i klientem)
  • Estymacje zadań testerskich
  • Tworzenie przypadków testowych (w JIRA)
  • Wykonywanie testów manualnych na urządzeniach iOS i Android
Wymagania:

  • Doświadczenie w testach manualnych aplikacji mobilnych (minimum rok)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wiedza z zakresu procesów utrzymywania jakości (ISTQB)
  • Znajomość metodyki Scrum
  • Znajomość narzędzi Jira i Confluence
  • Znajomość specyfiki oprogramowania urządzeń mobilnych Android i iOS

Oferujemy:

  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, zlecenie, dzieło)
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Nowoczesne i komfortowe biuro
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Dobrze wyposażona kuchnia
  • Owoce w biurze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media