Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Mobile React Developer

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Mobile Developera z Reactem do nowo powstającego zespołu dla międzynarodowej firmy Start-upowej w branży Fintech.

Zadania na tym stanowisku:

-Projektowanie i budowanie serwisów mobilnych
-Tworzenie oprogramowania dla banków, ubezpieczycieli i przedsiębiorstw obsługujących klientów MŚP
-Przejęcie odpowiedzialności za ważne komponenty i nieustanne prace nad ich poprawą

Wymagania

Wymagania na tym stanowisku:

• Minimum 3 lata doświadczenia jako Mobile Developer
• Udokumentowane doświadczenie w pracy na projektach z użyciem Reacta
• Znajomość frameworków testowych (Jira, Asana)
• Znajomość metodyki Agile
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom C1

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse