Mobile Architekt

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119569

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora bankowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Mobile Architekta

Forma współpracy: B2B
Lokalizacja: Wola ( okolice Metro Rondo ONZ)

Obowiązki:
  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości mobilnej
  • Projektowanie bezpiecznych rozwiązań bankowych
  • Budowa architektury pod płatności mobilne
  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji,
  • Projektowanie nowych systemów aplikacji z wykorzystaniem technologii Java, Spring, Webservices, JSON,
  • Tworzenie oprogramowania w języku Kotlin/Swift

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia jako Android/iOS devloper
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sektorze bankowym (bardzo dobra znajomość sektora i produktów finansowych)
  • Doświadczenie z zakresu projektowania nowych rozwiązań w IT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru bezpieczeństwa oraz płatności Blik, HCE
  • Znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum
  • Znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
  • Wysokie umiejętności estymacji zadań
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
  • Rozwój w obszarze zarządzania projektami i zleceniami
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
  • Wsparcie merytoryczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland