Mobile Application Specialist

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1090924

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta - międzynarodowego lidera w dziedzinie farmaceutyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Forma: Współpraca B2B

Zadania:
  • pisanie aplikacji na platformie IOS oraz Android;
  • umieszczanie aplikacji na AppStore i Playstore;
  • certyfikacja i publikacja aplikacji mobilnych.
Wymagania:
  • znajomość systemu certyfikacji i podpisywania aplikacji mobilnych dla systemów operacyjnych dla urządzeń mobilnych Android i iOS(bardziej iOS);
  • znajomość Xcode i Android Studio SDK;
  • znajomość Objective-C albo Swift;
  • znajomość GIT;
  • doświadczenie w napisaniu podstawowych aplikacji dla urządzeń mobilnych iOS (preferowane) albo Android;
  • publikacja aplikacji mobilnych w App Store i Play Store;
  • udokumentowanie swoich żądań według dokumentacji firmy (zadania powinni być wykonywane zgodnie z procesami SOP);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland