Młodszy Zarządca Nieruchomości

Elster Estates

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Stanowisko : Zarządca Nieruchomości
Miejsce pracy: Bytom

Kancelaria Nieruchomości Elster Estates od 22 lat działa na rynku polskim. Firma prowadzi działalność usługową w postaci doradztwa na rynku nieruchomości, pośrednictwa na rynku nieruchomości oraz prowadzi profesjonalne zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Równocześnie aktywnie działamy na płaszczyźnie inwestycji budowlanych.

Działalność Elster Estates polega na pracy wyspecjalizowanych działów, których przedstawiciele dzięki specjalizacji osiągają jak najwyższy poziom kwalifikacji
z pożytkiem dla Klienta.

Wymagania

Opis Stanowiska

* administrowanie nieruchomościami pod nadzorem Zarządcy Nieruchomości
* uczestniczenia w procesach negocjacyjnych z Klientami oraz w imieniu Klientów,
* rozmowy i spotkania w celu pozyskania nowych nieruchomości do zarządzania,
* współtworzenie norm i procedur dla działu,
* prowadzenie korespondencji z klientami,
* współpraca z urzędami,
* organizacja współpracy z innymi działami w firmie,
* praca w narzędziach elektronicznych,
* wsparcie zarządcy nieruchomości przy remontach budynków,
* organizacja współpracy z innymi działami w firmie
Oferujemy:

* możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
* wyjątkową, ale i partnerską kulturę firmy,
* możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
* dodatkowe premie,
* opiekę medyczną w ramach Medicover,
* atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności.

Wymagania
Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy:

* łatwości nawiązywania kontaktów
* bardzo dobrego opanowania środowiska MS Office (Word, Excel)
* umiejętności planowania dnia, tygodnia, swojej pracy,
* umiejętności przygotowania ofert dla Klientów
* umiejętności pozyskiwania niezbędnych informacji w miejscowych Urzędach Miast i Gmin,
* umiejętność interpretacji dokumentów dotyczących nieruchomości,
* umiejętności współpracy w młodym zespole doradców i zarządców ds. nieruchomości,
* zaangażowania i mobilności,

Mile widziane
* znajomość języka angielskiego
* samochód

Prezentacja firmy

Kancelaria Nieruchomości Elster Estates od 22 lat działa na rynku polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena