Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.

MŁODSZY WARTOWNIK

Od: Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do SŁUŻBY OCHRONY LOTNISKA

na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa pasażerów i ich bagaży na granicy strefy zastrzeżonej lotniska
  • Zapewnienie właściwego poziomu kontroli pasażerów
  • Dbanie o bezpieczeństwo pasażerów i personelu pracującego na terenie portu lotniczego
  • Praca całotygodniowa w systemie zmianowym do 12 godzin (również w niedziele i święta).

Wymagania konieczne:

  • Posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B.

Kandydatów, którzy jeszcze nie posiadają wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, ale są gotowi go uzyskać, również zapraszamy do składania aplikacji.

Warunkiem zatrudnienia będzie, oprócz pozytywnego przejścia procesu rekrutacji, także ukończenie we własnym zakresie odpłatnego kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej i uzyskanie wpisu w Wojewódzkiej Komendzie Policji. Informujemy, że zgodnie z polskim prawem o wpis mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 21. rok życia. Port Lotniczy nie organizuje wspomnianego kursu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce medycznej
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym w formacie PDF) poprzez przycisk "Aplikuj".