Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
  • umiejętność analizy pracy urządzeń
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i sumienność
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

DO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • przygotowanie i ustawianie maszyn na wymagane programy produkcyjne
  • prewencja i usuwanie mniejszych awarii na linii produkcyjnej
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę bezpośrednio w Lajkoniku
  • dodatki do wynagrodzenia – premia motywacyjno-frekwencyjna, premia roczna i inne
  • bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna

Prezentacja firmy

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy