ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Tokarz CNC

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Sprawdzanie zgodności zlecenia z dokumentacją
  • Przygotowanie podzespołów do produkcji
  • Uruchomienie próbne produkcji
  • Wypełnianie kart kontroli, kart pracy maszyny oraz list sprawdzeń maszyny.
  • Wykonywanie pomiarów i oceny wizualnej detali wg planu kontroli
  • Pakowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją
  • Rejestracja produkcji (wyrobów dobrych, braków i czasów rzeczywistych)
  • Rozliczanie zlecenia materiału

Wymagamy:

  • Wykształcenia średniego technicznego lub ukończonego kursu CNC
  • Doświadczenia na stanowisku Tokarza CNC - mile widziane
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Podstawy znajomości wykonywania pomiarów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia (również zagraniczne)
  • Pracę w nowym parku maszynowym oraz udział w innowacyjnym projekcie produkcyjnym
  • Bardzo atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny: prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie posiłków (stołówka zakładowa), dofinansowanie wczasów/ wypoczynku, talony na święta, profity dla członków rodziny (paczki, prezenty, wycieczki dla dzieci pracowników), preferencyjne pożyczki dla pracowników
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach programu rekomendacji

Oferta pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials