Młodszy technolog / Technolog

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

  • projektowanie nowych wyrobów w oparciu o ramy kosztowe,
  • ulepszanie bieżących produktów,
  • przygotowywanie dokumentacji dla nowych wyrobów,
  • ścisła współpraca z działem wdrożeń produktów,
  • optymalizacja kosztów wyrobów,
  • uczestnictwo w pracach zespołu HACCP.

Zaaplikuj, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (kierunek Technologia Żywności, Towaroznawstwo),
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Masz wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania wyrobów,
  • Mówisz i piszesz swobodnie po angielsku,
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać Excel,
  • ważny jest dla Ciebie rozwój zawodowy,
  • dokładnie i skrupulatnie podchodzisz do realizacji swoich zadań.

Nasz Klient zaoferuje Tobie:

  • Atrakcyjne, indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne do pracy narzędzia (telefon, laptop),
  • Nowoczesne i bezpieczne warunki pracy,
  • Dobrą i wspierającą atmosferę.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania aplikacji.

Numer referencyjny: MTT/09/2017/PZN
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.