Młodszy Technolog - rekrutacja online

HRK S.A.

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy TechnologMiejsce pracy: Nowy Tomyśl

Zadania:

  • Tworzenie list materiałowych i planów pracy w nowym procesie konfigurowania produktu
  • Praca na systemie SAP
  • Optymalizacja procesów wytwórczych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Bieżąca realizacja zamówień klienta oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub kierunków pokrewnych
  • doświadcznie na podobnym stanowisku - minimum 1 rok
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, mile widziana także znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • znajomość oprogramowania CAD 2D/3D - mile wydziana
    znajomość SAP lub innej bazy ERP - mile widziana
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, termonowość

Oferujemy:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie po okresie próbnym
  • pracę stacjonarną
  • realne możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • elastyczny czas pracy
  • benefity: prywatna opieka medyczna, Multisport
  • szkolenia, np. z zakresu SAP i Cad
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.