Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Rozwiązywanie problemów w obszarze IT według standardowych procedur operacyjnych;
  • Instalacja oprogramowań, konfiguracja, aktualizacja;
  • Utrzymanie i aktualizacja inwentaryzacji
  • Bieżące rozwiązywanie problemów napływających do systemu zgłoszeniowego

Wymagania

Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe (przede wszystkim liczy się wiedza)
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego- PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7,8,10 MS Office) oraz podzespoły
  • Wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
Oferta
  • Praca w pełnym wymiarze godzin pon-pt (standardowe godziny biznesowe 7/9-15/17)
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz Medicover
  • Zatrudnienie na podstawie umowy: o pracę tymczasową, zlecenie lub B2B

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis