MŁODSZY TECHNIK W DZIALE JAKOŚCI/SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI

KK WIND SOLUTIONS Sp. z.o.o

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3054

Obowiązki:

- Weryfikacja niezgodności materiałów produkcyjnych
- Wykrywanie i analiza niezgodności
- Ciągłe doskonalenie procesów operacyjnych z punktu widzenia jakości
- Raportowanie wskaźników jakościowych
- Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
- Analiza statystyczna procesów
- Rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i produktów
- Współpraca z „Flow Team’ami” w zakresie zapewnienia jakości
- Weryfikację niezgodności materiałów produkcyjnych (analiza defektów)
- Inspekcję wejściową materiałów produkcyjnych
- Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów
- Wsparcie inżynierów jakości
- Realizacja procesu wysyłek reklamowanego materiału

Wymagania: średnie zawodowe 4 letnie, angielski na poziomie a2, dokładność, komunikatywność, sumienność, kreatywność, czytanie dokumentacji technicznej, doświadczenie w zawodzie 1 rok.

Praca w wolne dni, system pracy dwu zmianowy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • CZYTANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
  • DOKŁADNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie

Zawód:

  • Specjalista kontroli jakości (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy: GOLENIOWSKA 62, 70-847 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy