Opis stanowiska pracy

Obowiązki kandydata:

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych
  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków
  • Kompleksowa realizacja zleceń
  • Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień związanych z organizacją i realizacją procesu sprzedaży – mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług – mile widziane
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • Zaangażowania w osiąganie wyznaczonego celu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie etatowe + system prowizyjny
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w oddziale
  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych
  • Pakiet wewnętrznych benefitów

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą spedycją w Polsce, gwarantującą bezpieczeństwo u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Account Management