Młodszy specjalista z językiem angielskim - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Młodszy specjalista z językiem angielskimMiejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z klientem z obszaru USA,
  • Zapewnienie terminowej i profesjonalnej obsługi oddziałów i klientów,
  • Odpowiadanie na pytania i rozwiązywanie kwestii związanych z fakturowaniem,
  • Budowanie i koordynowanie partnerstwa wewnętrznego z oddziałami w celu wzmocnienia relacji z klientami,
  • Dostarczanie dokumentacji i raportów dla klienta.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2+/C1),
  • Dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Wcześniejsze doświadczenie nie jest obowiązkowe ale będzie mile widziane,
  • Zdolność do analitycznego myślenia i podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej, nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • System szkoleń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Praca hybrydowa w systemie drugozmianowym (13-21 lub 14-22),
  • Lokalizacja biura w centrum Wrocławia,
  • Profesjonalny cykl szkoleń,
  • Prywatna opieka medyczna, i ubezpieczenie na życie,
  • Multisport,
  • Spotkania integracyjne,
  • Brak dress code’u,
  • Program rekomendacji pracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.