Młodszy Specjalista Wsparcia Aplikacji - Operator IT

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• monitoring i utrzymanie aplikacji webowych o złożonej architekturze – praca operatorska,

• obsługa incydentów w ramach II linii wsparcia,

• instalacja i konfiguracja systemów monitorujących,

• rozwój narzędzi monitorujących,

• bezpośrednia współpraca z zespołami DevOps oraz testów oprogramowania.

OFERUJEMY:

• fantastyczną atmosferę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,

• możliwość poznania specjalistycznych narzędzi Application Performance Management oraz Continuous Integration,

• kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,

• wsparcie doświadczonych liderów IT,

• prywatną opiekę medyczną,

• dofinansowanie pakietu sportowego i nauki języków obcych,

• ubezpieczenie grupowe.

Wymagania

  • Studenci oraz absolwenci kierunków: informatyka, telekomunikacja, elektronika, ale również innych kierunków, planujący swoją karierę w branży IT,
  • Otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • Podstawowa znajomość języka programowania Java,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – elastyczne godziny pracy.

Mile widziane, ale naprawdę niekonieczne:

  • Umiejętność tworzenia zaawansowanych skryptów w powłoce bash,
  • Znajomość podstawowych serwerów webowych,
  • Znajomość podstaw języka SQL,
  • Znajomość narzędzi monitorujących.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy